Wspólnie tworzymy czysty świat

Centrala

ul. Kołobrzeska 5 07-410 Ostrołęka

mpk@purehome.pl

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Miejsce pracy: Ostrołęka, ul. Kołobrzeska 5

Obowiązki:

  • Monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej przetargów, monitorowanie ofert w procesie przetargowym, wysyłanie niezbędnych dokumentów przetargowych
  • Analiza formalno-prawna warunków udziału w postępowaniu przetargowym, określonych w ogłoszeniu o przetargu oraz SIWZ i innej dokumentacji przetargowej
  • Przygotowywanie zestawień i raportów, bieżąca analiza rynku
  • Przygotowywanie pytań do Zamawiającego w kwestiach dotyczących formalnej strony oferty
  • Przygotowywanie i sprawdzanie ofert pod względem zgodności z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz postanowieniami SIWZ
  • Udział w przygotowywaniu postępowań odwoławczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil prawno-administracyjny
  • Minimum roczne doświadczenie w przygotowywaniu i koordynowaniu przetargów
  • Dobra znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, mile widziana znajomość rynku odpadowego
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się warunkach
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne
  • Kreatywność oraz rzetelność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Silne zaangażowanie w wykonywaniu zadań indywidualnych i zespołowych
  • Determinacja w realizacji celów
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Partnerską atmosferę, możliwość rozwoju
  • Umowę o pracę
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe (Ergo Hestia), dodatkowa Opieka Medyczna (PZU), karta MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
lub osobiste dostarczenie do siedziby firmy: ul. Kołobrzeska 5, 07-401 Ostrołęka.

Formularz rekrutacyjny

Zamów by zamówić kontener