Wspólnie tworzymy czysty świat

Centrala

ul. Kołobrzeska 5 07-410 Ostrołęka

mpk@purehome.pl

hr@purehome.pl

Administrator IT

Miejsce pracy: Ostrołęka

Codzienne zadania na tym stanowisku będą skupiały się na wsparciu firmy i jej pracowników pod kątem szeroko rozumianych rozwiązań systemowych IT.

Zakres obowiązków:

  • administracja systemem informatycznym klasy ERP Unisoft
  • administracja bazą danych Oracle
  • zarządzanie serwerami oraz stacjami roboczymi MS Windows w domenie AD
  • zarządzanie Windows Server oraz Hyper-V
  • administracja serwerami wirtualizacji Vmware
  • zarządzanie systemami backupu Acronis, Xopero
  • zarządzanie sprzętem IT oraz siecią komputerową
  • administracja systemami bezpieczeństwa klasy UTM
  • zarządzanie flotą smartfonów
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, tworzenie procedur IT
  • regularny monitoring infrastruktury IT i raportowanie
  • dział wsparcia/helpdesk dla pracowników firmy
  • współpraca z dostawcą usług hostingu
  • serwis urządzeń peryferyjnych

Wymagania:

  • min. 2–letnie doświadczenie na stanowisku Administratora IT
  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z bezpieczeństwa sieci komputerowych
  • znajomość baz danych oraz języka SQL
  • znajomość zasad funkcjonowania sieci LAN, WAN, WiFi (routing, firewall,   VLAN, DNS, DHCP, NAT, VPN)
  • doświadczenie w administrowaniu systemem informatycznym klasy ERP
  • znajomość budowy i konfiguracji serwerów oraz sprzętu sieciowego (Dell, HP, Cisco, Mikrotik, Ubiquiti )
  • umiejętność instalacji i konfiguracji sprzętu IT
  • doświadczenie w administrowaniu wielofunkcyjnymi zaporami sieciowymi  klasy UTM
  • znajomość środowiska AD
  • podstawowa znajomość OS Linux
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem świadczeń
  • umowę o pracę
  • dużą samodzielność
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą „Formularza rekrutacyjnego” lub o osobiste dostarczenie do siedziby firmy: ul. Kołobrzeska 5, 07-401 Ostrołęka.

Formularz rekrutacyjny

Zamów by zamówić kontener