Wspólnie tworzymy czysty świat

Centrala

ul. Kołobrzeska 5 07-410 Ostrołęka

Email

mpk@purehome.pl

Zasięg naszych usług

MPK Pure Home zajmuje się odbiorem, transportem i utylizacją odpadów. Działamy nieprzerwanie od 2004 roku, świadcząc swoje usługi na terenie przede wszystkim województw mazowieckiego, podlaskiego oraz warmińsko – mazurskiego. Nieprzerwanie rozszerzamy i doskonalimy wachlarz naszych usług, tak aby sprostać wymaganiom coraz bardziej wymagających klientów oraz zmieniających się przepisów.

jesteśmy do państwa dyspozycji

Wywóz odpadów realizujemy wykorzystując nowoczesne śmieciarki. W gminach, którym zależy na dokładnym monitorowaniu tego, ile odpadów odbieranych jest od mieszkańców, oferujemy usługi zaawansowane: • wywóz śmieci poprzedzony ich ważeniem • odbiór przez śmieciarki z systemem lokalizacji RFID, co pozwala na odbiór danych z czipa z każdego pojemnika na odpady

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, odpowiemy na każde pytanie, wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Współpraca z nami przyniesie Wam najwięcej korzyści. Razem szybciej i skuteczniej osiągniemy zakładane cele.
kontakt

Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem gminy, które chcą skuteczniej monitorować ilość wytwarzanych odpadów u źródła, analizować poziom ich segregacji i strukturę. Oferujemy zaawansowane systemy informatyczne pozwalające na prowadzenie ewidencji i kontrolę nad przepływem odpadów. Poniżej lista gmin na terenie których świadczymy swoje usługi:

Zamów by zamówić kontener