Teraz to My odbieramy Twoje śmieci !

Odbieramy śmieci z ponad stu tysięcy gospodarstw domowych zamieszkałych przez co najmniej pół miliona mieszkańców. Nasza flota wyspecjalizowanych pojazdów, porusza się po terenach czterdziestu gmin.

Summer ecology landscape

Nasza flota

3_Sprzet_2_pojazdy_2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odbiór i transport odpadów w firmie odbywa się za pomocą specjalistycznych urządzeń i pojazdów:

  • typ śmieciarka
  • typ hakowiec
  • typ bramowiec

Śmieciarka to samochód specjalistyczny służący do zbiórki i transportu odpadów komunalnych z zabudowami bezpyłowymi. Posiadamy śmieciarki o pojemności skrzyni załadunkowej 18-22 m3 przeznaczone do wywozu dużej ilości odpadów z firm, dużych osiedli mieszkaniowych oraz od klientów indywidualnych.

Bramowiec to specjalistyczny samochód przystosowany do przewozu i transportu kontenerów z odpadami pochodzącymi z selektywnej zbiórki surowców wtórnych oraz odpadów innych niż komunalne (gruz odpady budowlane).

Hakowiec to samochód przystosowany do przewozu różnego rodzaju odpadów, a przede wszystkim odpadów wielkogabarytowych i budowlanych. Odbiór i transport odbywa się w kontenerach od 20 do 40m3.

Transport odpadów prowadzony jest poprzez ich mechaniczny załadunek i rozładunek. W zależności od rodzaju nieczystości przewożone mogą być samochodami bezpylnymi i kontenerowymi. Do odpadów sprasowanych i wielkogabarytowych służą samochody skrzyniowe, do odpadów komunalnych luzem śmieciarki. Odpady w kontenerach odbierane są za pomocą bramowców. Odpady transportowane są z zachowaniem wszelkich środków
ostrożności oraz wymogów wynikających z przepisów prawa.

Transport obsługują przeszkoleni pracownicy, posiadający stosowne uprawnienia do załadunku i przewozu materiałów niebezpiecznych.

Czym dysponujemy?

Green, yellow and orange rubbish bins in a row

 

Industrial dumpster

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę pojemników o różnej pojemności. Pojemnik do klienta dostarczany jest bezpłatnie na cały okres trwania umowy. Wielkość pojemnika uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta.

Oferujemy następujące rodzaje pojemników do gromadzenia odpadów: pojemnik plastikowy na kółkach o pojemności 120 lub 240 litrów, wykonany z utwardzanego tworzywa sztucznego o przekroju kwadratu, z pokrywą i dwoma kółkami jezdnymi. Wykorzystuje się je najczęściej w zabudowie jednorodzinnej na posesjach prywatnych. Gromadzone odpady to przede wszystkim odpady komunalne. Pojemnik o pojemności 120 litrów zalecany jest dla gospodarstw domowych zamieszkałych przez 2 – 4 osoby, przy częstotliwościach odbioru odpadów co 14 dni.

Przy większej ilości mieszkańców lub mniejszej częstotliwości co 14 dni. Przy większej ilości mieszkańców lub mniejszej częstotliwości odbioru odpadów zaleca się korzystanie z pojemnika 240 litrów.

Pojemnik plastikowy na czterech kółkach o pojemności 1100 litrów, o przekroju prostokąta z pokrywą uchylną lub otwartą, wyposażony w cztery kółka jezdne. Pojemniki stosowane są na niewielkich osiedlach lub na posesjach indywidualnych, w budynkach wielorodzinnych, przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Kontener KP-7 to metalowy pojemnik o pojemności 7m3, przeznaczony do odbioru odpadów objętościowych, wielkogabarytowych, gruzu i odpadów remontowych

Kontener KP-42 metalowy pojemnik otwarty z wysokimi burtami przeznaczony do odbioru odpadów  wielkogabarytowych i przemysłowych.